Evden Eve Nakliyat

Avcılar Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat hizmet ve taşıma şekli ile yüzünüzü güldüren İstanbul Avcılar semtinin en iyi taşımacılık servisini sunuyoruz. Evden eve nakliyat sektörünün gelişen teknoloji ve çağımıza uygun taşıma ve kurulum hizmetlerini sunuyoruz. Avcılar Ev Taşıma sektörünün yoğun ve çok olduğu bir semttir. Bu semt içerisinde evden eve nakliyat olabildiğince hızlı ve güçlüdür.

Avcılar evden eve nakliyat hizmetimizi verirken, amacımız bizden sonra sizlerin hiç bir şeye ihtiyaç duymadan yeni evinize taşınmanız ve yerleşmenizdir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması ve kurulumunun yapılması hizmetleri için gerekli olan bütün ekip ve ekipmanlara sahibiz. İyi bir hizmet sunabilmek için gerekli olan her şeyi araştırmakta ve en iyisine sahip olmak ve aynı zamanda hizmetinize sunabilmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Avcılar Ev Taşıma

Ekiplerimizde bulunan standart kadrolarımız sayesinde bizden sonra herhangi bir ustaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Marangoz servisimiz sayesinde mobilyalarınızın tamamı sökülüp paketlenmekte ve taşınılan yeni adreste kurulumu yapılmaktadır.

Elektrikçi ve tesisatçımızı ise beyaz eşya ve avizlerinizin kurulumunu yapmakta ve taşınılan yeni adreste çalışır vaziyette teslim etmektedir.

Ambalajlama ve paketleme sistemlerimizin tamamı hijyen kurallarına uygun olup tamamı ile darbelere karşı son derece güçlüdür. İyi ambalajlama ve kullanılan malzemelerin dayanıklılığı sayesinde taşınma esnasında olabilecek çarpmalara karşı eşyalar korunmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz eksper hizmetimizle de eşyalarınız nereden nereye taşınırsa taşınsın yerinde gelip kontrol ediyor ve fiyat çalışması yapıyoruz. Fiyat çalışması ile birlikte eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğinde de analiz yapıyoruz. Bu analizler sonucunda sizlere nakliyat fiyatı çıkarıyoruz.

Ev Taşıma

Avcılar evden eve nakliyat fiyatları çıkarılırken bir çok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Bunların başında eşyanın yoğunluğu, taşınınılacak mesafe, kat oranları ve başka bir çok neden. Fiyatların oluşmasında etkendir. Fakat fiyatlandırma yaparken amacımız sizleri zor durumda bırakmadan olabildiğince makul fiyatlar çıkarabilmektir.

Taşınmaların tamamı geniş kapsamlı olarak sigortalanır. Eşyaların taşınma esnasında başına gelecek durumların tamamından firmamız sorumludur. Taşıma süreci boyunca eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiği hakkında büyük tecrübeye sahibiz. Teknik olarak neyin nasıl taşınması gerektiğine hakim ekiplerle çalışıyoruz.